„Złoto” WME w Święcie Sportu WAT 2018

W piątek 11 maja na terenie Studium Wychowania Fizycznego WAT odbyły się rozgrywki w ramach obchodów Święta Sportu. Podstawowe jednostki organizacyjne rywalizowały w dziesięciu konkurencjach, w ramach których przyznawane były punkty za kolejne miejsca, tj. za zajęcie I miejsca przyznawanych jest 8 pkt, II miejsce – 7pkt, III miejsce - 6pkt, IV miejsce – 5pkt, V miejsce – 4pkt, VI miejsce – 3pkt, VII miejsce – 2 pkt, VIII miejsce – 1pkt. Suma punktów decydowała o miejscu w klasyfikacji generalnej.

Z wielką satysfakcją i przyjemnością informuję, że Wydział Mechaniczny (WME) podobnie jak w roku ubiegłym zwyciężył w klasyfikacji generalnej. Składy reprezentacji WME oraz wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach umieszczono tutaj.

W imieniu Pana Dziekana dr hab. inż. Jerzego MAŁACHOWSKIEGO oraz władz Wydziału Mechanicznego składam bardzo serdeczne podziękowania kadrze, pracownikom, a przede wszystkim studentom, którzy godnie i w duchu sportowej rywalizacji reprezentowali WME w konkurencjach zaliczanych do zawodów pomiędzy podstawowymi jednostkami organizacyjnymi WAT.

Wyniki rywalizacji szczegółowej zawarte są w załączonym komunikacie końcowym dostepnym tutaj.

płk dr inż. Jarosław Ziółkowski

fot. Grzegorz Rosiński