Wydział Mechaniczny na Nowoczesnym Pikniku Rodzinnym Cadet Camp

W zorganizowanym w Wojskowej Akademii Technicznej, w dniu 26-05-2018r., Nowoczesnym Pikniku Rodzinnym Cadet Camp, wybrane informacje
i osiągnięcia, zaprezentował Wydział Mechaniczny. Przedstawiono ofertę kierunków kształcenia, eksponaty: Wielozadaniowej Platformy Pływającej, Bezzałogowej Platformy Latającej – heksakopter, „Model wagonu kolejowego z obrotową platformą do transportu intermodalnego, „Model Autonomicznego Systemu Aktywnej Obrony Pojazdów (ASOP)” wraz z pociskiem RPG, plansze z zawodów Eco Shell Maraton. Całość uzupełniał pokaz drukowania przyrostowego z wykorzystaniem drukarki 3D.

W prezentacji Wydziału aktywnie uczestniczyła kadra naukowo-dydaktyczna – dr inż. Krzysztof Grzelak, ppłk dr inż. Zdzisław Hryciów, dr inż. Grzegorz Sławiński oraz studenci – Mariusz Kusztal, Rafał Szymaniuk, st. kpr. pchor. Dawid Tomica, kpr. pchor. Damian Sowała, st. szer. pchor. Mateusz Zieliński – członkowie KNS. Osobom uczestniczącym w przedsięwzięciu bardzo dziękujemy za zaangażowanie i promocję Wydziału.

Opracował: Piotr Rybak

Fotografie: Piotr Rybak