28 Marca 2017 15:11
Polska wersja
Dla doktorantów
Dla studentów
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

 

Na skróty
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza


Szkolenia i Kursy
Ogłoszenie dla studentów

Ministerstw Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło dedykowany do studentów nabór wniosków na Projekt pozakonkursowy o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nabór trwa do 24 kwietnia 2017 roku. Szczegóły na temat projektu znajdują się w zaproszeniu do składania ofert.


Absolwenci Wydziału Mechanicznego otrzymali upragnione dyplomy
20 marca 2017r. 132 absolwentów Wydziału Mechanicznego otrzymało dyplomy ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich. Uroczystości odbyła się w sali kinowej Klubu WAT i zgromadziła, oprócz odbierających dyplomy absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, władze Uczelni i Wydziału, zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych wydziałów WAT, z którymi wydział prowadzi wspólnie kierunki studiów oraz gości z instytucji zewnętrznych. Absolwenci odebrali swoje dyplomy w obecności grona profesorskiego, nauczycieli akademickich i pracowników Wydziału Mechanicznego.
Nowy Serwis Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony
Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT.Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie na "Miejskie Auto Przyszłości"
Zapraszamy do udziału w konkursie na "Miejskie Auto Przyszłości organizowanego przez ElektroMobility Poland SA z siedzibą w Warszawie.
EMP organizuje w 2017 i 2018 roku dwa konkursy, które stanowić będą pierwsze dwa z czterech kroków na drodze do polskiego samochodu elektrycznego.

Zgłoszenia do konkursu pierwszego będą przyjmowane od 13 marca do 15 maja 2017 roku więcej informacji poniżej.

pobierz Plakat EMP
pobierz Ogłoszenie o konkursie
Robocza wizyta w CSLog w Grudziądzu
W dniu 28 lutego Dyrektor Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu dr hab. inż. Jerzy Jackowski, prof. WAT wraz z Zastępcami przebywali z roboczą wizytą w Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. W pierwszej części wizyty, podczas spotkania z Komendą CSLog: Komendantem – płk. Krzysztofem Tokarczykiem, Zastępcą Komendanta – ppłk. Jarosławem Kłosem, Szefem Wydziału Dydaktycznego ppłk. Tomaszem Janowiakiem oraz Kierownikiem Centrum Budowy i Eksploatacji – mjr. Tomaszem Smołą omówiono problematykę współpracy pomiędzy Instytutem Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT a Centrum Szkolenia Logistyki w zakresie specjalistycznego kształcenia podchorążych z WAT w Grudziądzu.
English version
Dla kandydatów
Rada Wydziału
Jakość kształcenia
Dla pracowników

Film o Wydziale

Player do filmu


Medal im. Prof. Jana Szmeltera
Zobacz wiecej

Wygenerowano w sekund: 0.10 2,839,468 unikalnych wizyt