27 Maja 2015 10:41
Zapraszamy na strony
Działalność naukowo - badawcza

XII Międzynarodowe Sympozjum IPMiT - Komunikat nr 1

XII Międzynarodowe Sympozjum IPMiT nt. DOSKONALENIE KONSTRUKCJI ORAZ METOD EKSPLOATACJI POJAZDÓW MECHANICZNYCH „POJAZDY 2015" pod PATRONATEM HONOROWYM Rektora - Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej gen. bryg. prof. dr. hab. inż. Zygmunta MIERCZYKA, Warszawa – Rynia 15 – 17 czerwca 2015r.

EDC patronem seminarium i gościem w Wojskowej Akademii Technicznej

Warszawskie biuro projektowe, Engineering Design Center (EDC), objęło patronatem XXXIV Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych Studentów. To cykliczne wydarzenie organizują dwa wydziały Wojskowej Akademii Technicznej: Wydział Mechaniczny oraz Wydział Logistyki.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 19.05.2015 r. o godz. 13.30 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Damiana Kołodziejczyka doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Jubileusz 85 lecia prof. dr. hab. inż. Tadeusza Przychodzienia

31 marca br. jubileusz 85 urodzin obchodził Pan prof. dr hab. inż. Tadeusz PRZYCHODZIEŃ – wieloletni Dziekan, Szef Instytutu Maszyn Roboczych i zasłużony nauczyciel akademicki Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej. Z tej okazji w Instytucie Budowy Maszyn odbyło się jubileuszowe spotkanie, które uświetnili: Jego Magnificencja Komendant-Rektor Wojskowej Akademii Technicznej gen. bryg. prof. dr hab. inż. Zygmunt MIERCZYK oraz Dziekan Wydziału Mechanicznego WAT dr hab. inż. Zdzisław BOGDANOWICZ, prof. WAT.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 19.05.2015 r. o godz. 11.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Daniela Bronisława Nycza doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Rada Wydziału
Dla pracowników