01 Października 2014 13:28

Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Zapraszamy na strony
Ogłoszenie wyborcze

OGŁOSZENIE O WYBORACH UZUPEŁNIAJĄCYCH

Działając na podstawie Uchwały Nr 14/KWA/2014 Komisji Wyborczej Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego z dnia 09.09.2014 r. Komisja Wyborcza Wydziału Mechanicznego ogłasza wybory uzupełniające do organów wyborczych oraz organów kolegialnych Akademii i Wydziału Mechanicznego na kadencję 2012 – 2016.

Terminarz Wyborów

Lista Kandydatów

Ogłoszenie dla studentów

Studenci pierwszego roku studiów, którzy nie zgłosili się na spotkanie informacyjne, będą mogli odebrać legitymację studencką (przepustkę na teren zamknięty WAT) w Dziale rekrutacji. Szczegóły tutaj.

Stany osobowe Grup

Uwaga. Studenci
Stany osobowe Grup dla pierwszego roku studiów:

Kierunek Logistyka

Kierunek Mechanika i Budowa Maszyn

IBM na XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego Kielce 2014

Jak co roku Instytut Budowy Maszyn brał czynny udział w XXII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego Kielce 2014. Swoje osiągnięcia prezentował pod patronatem Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w hali A targów kieleckich. Tegoroczną ekspozycję stanowiły dwie bezzałogowe platformy lądowe – zmodernizowana platforma „Dromader” i najnowsza konstrukcja „Florian”. Robot wsparcia pododdziałów pieszych „Dromader” został wyposażony w dodatkowy osprzęt roboczy w postaci manipulatora zakończonego chwytakiem do podejmowania materiałów niebezpiecznych.

Informacja dla doktorantów

Informacja dla Doktorantów po pierwszym roku studiów szczegóły do pobrania tutaj.

Film o Wydziale

Player do filmu