23 Lipca 2014 12:03

Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Zapraszamy na strony
Przyznanie Wydziałowi Kategorii Naukowej

Z przyjemnością informujemy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Decyzją Nr ODW-906/KAT/2014 z dnia 02 czerwca 2014 roku na podstawie kompleksowej oceny działalności naukowej przyznał Wydziałowi Mechanicznemu Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego
kategorię naukową A.

Katedra Mechaniki i Informatyki Stosowanej doceniona przez władze Wydziału

Podczas spotkania towarzyskiego z okazji zakończenia roku akademickiego oraz otrzymania przez Wydział kategorii naukowej "A", które odbyło się 9 lipca w sali restauracyjnej Klubu WAT Kierownictwo i wszyscy pracownicy KMIIS zostali wyróżnieni za osiągnięcia naukowo-dydaktyczne.

Ogłoszenie dla studentów

Grupy M3L1S1 i M3I1S1

Zmiana godziny egzaminu poprawkowego u dr inż. S. Jóźwiaka z przedmiotu "Materiały konstrukcyjne w budowie maszyn 2" w dn. 22.07.2014r. w s. 11/34. Poprawa odbędzie się o godzinie 12:00.

Ogłoszenie dla studentów

Grupa M2L1S1

Zmiana daty i godziny poprawy egzaminu z "Termodynamiki technicznej". Poprawa odbędzie się 23.07.2014r. o godz. 10:00 w s. 2/68.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 05.09.2014 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Sebastiana Stanisławka doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej, więcej informacji na ten temat zamieszczono tutaj.
XXXIII Seminarium KNS

W Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej w dniach 14-16.05.2014 odbyło się kolejne XXXIII Seminarium Kół Naukowych Studentów. Tradycyjnie spotkania młodych entuzjastów nauki gromadzą wielu uczestników i w tym roku również. Zostało wygłoszonych 47 referatów przez studentów i doktorantów z 13 uczelni i 5 krajów, gromadząc ponad 70 uczestników, w tym przedstawicieli sponsorów.

Wydział jest już na Facebooku

Z przyjemnością informujemy o starcie wydziałowej strony na portalu społecznościowym facebook https://www.facebook.com/wmewat.

Player do filmu

Medal im. Prof. Jana Szmeltera