29 Maja 2017 03:14
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
WYRÓŻNIONY WŚRÓD NAJLEPSZYCH
17 maja 2017 r. w Warszawie na oficjalnej gali, na zakończenie Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego ogłoszono wyniki pionierskiego Ranking Studiów Inżynierskich 2017 zorganizowanego przez Fundacje Edukacyjną Perspektywy.
XXXVI Seminarium Kół Naukowych Mechaników 2017

Szczegółowy Program XXXVI Seminarium Kół Naukowych Mechaników 2017 zamieszczono tutaj

ŚWIĘTO SPORTU WAT 2017
12 maja 2017 r. w ramach „Święta Sportu” na terenie ośrodka sportowego WAT odbyła się coroczna rywalizacja międzywydziałowa . Wydziały WAT konkurowały w 10 dyscyplinach. Rywalizacja przebiegła w sportowej atmosferze. Brali w niej udział żołnierze zawodowi, pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz studenci. Ostatecznie w końcowej klasyfikacji Wydział Mechaniczny zajął I miejsce.
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 29.05.2017 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Dariusza Sokołowskiego doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Posiedzenie Rady Wydziału
W dniu 17.05.2018 r. odbyło się planowe posiedzenie Rady Wydziału Mechanicznego. Przewodniczył Dziekan dr hab. inż. Jerzy Małachowski, prof. WAT. Na wstępie został wręczony dyplom dla wyróżniającego się w ocenie nauczycieli akademickich Pana dla prof. dr. hab. inż. Leona Prochowskiego. Dziekan uhonorował też pamiątkową paterą prof. dr. hab. inż. Czesława Gossa z okazji 80-tej rocznicy urodzin.
Dla kandydatów
Rada Wydziału