30 Września 2016 16:32
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
Uwaga studenci

Dodatkowe terminy odbioru ELEKTRONICZNEJ LEGITYMACJI STUDENTA przez osoby przyjęte na pierwszy rok studiów w Wydziale Mechanicznym, I-szy i II-gi stopień, studia stacjonarne i niestacjonarne, kierunek: mechanika i budowa maszyn, logistyka, biogospodarka,
- 29-09-2016, godz. 13:30 do 15:00;
- 30-09-2016; godz. 13:30 do 15:00;
- 01-10-2016; godz.7:45 do 9:30.
Miejsce Dział Rekrutacji WAT
Podpisanie UMOWY w dziekanacie Wydziału Mechanicznego.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 12.10.2016 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Arkadiusz Popławskiego doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Uznanie dla akredytowanego Laboratorium Pojazdów Mechanicznych (LPM)

Działające w Instytucie Pojazdów Mechanicznych i Transportu WME WAT od 2006 roku, akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, Laboratorium Pojazdów Mechanicznych (nr AB 733) uzyskało „Certyfikat akredytacji w zakresie obronności i bezpieczeństwa”. Na wniosek Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, Minister Obrony Narodowej swoją Decyzją nr 29/WCNJiK z dnia 29.07.2016r. udzielił Laboratorium ww. akredytacji nadając jej Nr 50/MON/2016 i symbol, potwierdzając jego kompetencje do wykonywania badań w zakresie obronności i bezpieczeństwa.

IBM na XXIV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego Kielce 2016

W dniach od 6 do 9 września br. na terenie Centrum Wystawienniczego Targi Kielce, pod honorowym patronatem prezydenta RP, odbył się po raz XXIV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Kielecki MSPO to trzecia co do wielkości impreza tego rodzaju w Europie, jedno z najbardziej liczących się wydarzeń przemysłu obronnego na świecie. Salonowi towarzyszyła wystawa Sił Zbrojnych RP pod hasłem „Kierunek Nowoczesność”, na której tradycyjnie nie zabrakło Instytutu Budowy Maszyn Wydziału Mechanicznego. Jak co roku odpowiedzialnym za całokształt przedsięwzięcia był Zastępca Dziekana Wydziału Mechanicznego płk dr inż. Adam Bartnicki przy silnym wsparciu pracowników Instytutu Budowy Maszyn i członków Koła Naukowego Studentów Budowy Maszyn, Automatyzacji i Robotyki.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 26.09.2016 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Hong Phong Nguyena doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Kanały RSS
RSS News