26 Listopada 2015 16:03
Polska wersja
Dla doktorantów
Dla studentów
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Na skróty
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza


Spotkanie przedstawicieli WME z reprezentantami firmy Hella Polska

W dniu 5 listopada br. na odbyło się spotkanie przedstawicieli WME z reprezentantami firmy Hella Polska: Prezesem Zarządu Michałem Koszałką, Dyrektor Marketingu Moniką Maciejewską oraz Kierownikiem Centrum Technicznego Zenonem Rudakiem. Ze strony Wydziału Mechanicznego w spotkaniu uczestniczyli: Dziekan Wydziału dr hab. inż. Zdzisław Bogdanowicz, prof. WAT, Kierownik Administracyjny Wydziału mgr Cezary Danielski, Kierownik Zakładu Silników i Inżynierii Eksploatacji Pojazdów Mechanicznych dr hab. inż. Tadeusz Dziubak, prof. WAT oraz dr inż. Grzegorz Trawiński.

Wyjazd w ramach programu Erasmus+ na praktykę

Dokumenty aplikacyjne na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na praktykę (realizacja praktyki do 31 marca 2016 r.) lub studia na semestr letni w roku akademickim 2015/2016 będą przyjmowane do 13.11.2015 r. w budynku nr 100 w pokoju nr 88. Dokumenty aplikacyjne: formularz zgłoszeniowy podpisany przez koordynatora wydziałowego; zaświadczenie ze Studium Języków Obcych potwierdzające poziom znajomości języka obcego lub inne zaświadczenie potwierdzające poziom znajomości języka obcego zaopiniowane przez Studium Języków Obcych; list motywacyjny podpisany odręcznie; list akceptacyjny z uczelni lub instytucji zagranicznej (w przypadku aplikacji na praktykę); opinia promotora pracy dyplomowej (w przypadku studenta ostatniego roku); dokument potwierdzający działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie). Absolwenci każdego stopnia studiów mają możliwość wyjazdu na praktykę, pod warunkiem zakwalifikowania do udziału w programie Erasmus+ na ostatnim roku studiów".

Uwaga nauczyciele i pracownicy Wydziału

Zgodnie z załącznikiem nr 2 do nr zarządzenia 27/RKR/2014 z dnia 26 listopada 2014 r. prosimy osoby zainteresowane (nauczyciele i pracownicy WAT udziałem w programie Erasmus+ (wyjazd w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelni zagranicznej lub w celu odbycia szkolenia w uczelni lub instytucji zagranicznej o dostarczenie listu akceptacyjnego z uczelni/instytucji przyjmującej i w miarę możliwości „Porozumienie o programie zajęć/szkolenia” w terminie do 30.11.2015 r. do pokoju nr 88 budynek nr 100.

Nabór na studia doktoranckie

Jeśli jesteś zainteresowany studiami doktoranckimi, stałą pracą lub współpracą przy ciekawych tematach badawczo-rozwojowych zadzwoń lub zapytaj osobiście o szczegóły.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 01.07.2015 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Sebastiana Szwedkowicza doktoranta z Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
English version
Dla kandydatów
Rada Wydziału
Jakość kształcenia
Dla pracowników

Film o Wydziale

Player do filmu


Medal im. Prof. Jana Szmeltera
Zobacz wiecej

Wygenerowano w sekund: 0.13 2,415,353 unikalnych wizyt