01 Września 2015 05:01
Polska wersja
Dla kandydatów
Dla doktorantów
Dla studentów
YouTube| Facebook
Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
Na skróty
Zapraszamy na strony
Działalność naukowo - badawcza


Nabór na studia doktoranckie

Jeśli jesteś zainteresowany studiami doktoranckimi, stałą pracą lub współpracą przy ciekawych tematach badawczo-rozwojowych zadzwoń lub zapytaj osobiście o szczegóły.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 01.07.2015 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Sebastiana Szwedkowicza doktoranta z Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Spotkanie z amerykańską firmą Leidos

W dniu 16.06.2015 w pomieszczeniach Biblioteki Głównej WAT odbyło się spotkanie z amerykańską firmą LEIDOS, zorganizowane przez naszą Katedrę na prośbę i w porozumieniu z dyrektorem generalnym firmy Stegu p Michałem Biskupem.

Certyfikaty KAUT i europejski EUR-ACE® Label dla Wydziału Mechanicznego
W dniach od 11 do 13 czerwca 2015 r. w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie odbyło się VII posiedzenie III kadencji Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych (KAUT) W czasie posiedzenia w dniu 13 czerwca 2015 roku w historyczne Sali Senatu UWM odbyło się uroczyste wręczenie sześciu wyróżnionym Wydziałom certyfikatów KAUT oraz po raz pierwszy europejskiego certyfikatu jakości EUR-ACE® Label. Jednym z wyróżnionych wydziałów był Nasz wydział - Wydział Mechaniczny Wojskowej Akademii Technicznej.
PODZIĘKOWANIE DZIEKANA WYDZIAŁU MECHANICZNEGO

W dniu 13 czerwca 2015 r. w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie w Sali Senatu z rąk Przewodniczącego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych prof. Bohdana Macukowa i Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. Ryszarda J. Góreckiego Senatora RP odebrałem certyfikat jakości kształcenia na kierunku „mechanika i budowa maszyn” KAUT i europejski certyfikat jakości EUR-ACE® Label.

English version
Rada Wydziału
Jakość kształcenia
Dla pracowników

Film o Wydziale

Player do filmu


Medal im. Prof. Jana Szmeltera
Zobacz wiecejLaboratorium Pojazdów Mechanicznych

Google translate
Polish English French German Russian

Wygenerowano w sekund: 0.11 2,327,072 unikalnych wizyt