04 Lipca 2015 18:08
Zapraszamy na strony
Działalność naukowo - badawcza

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 01.07.2015 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Sebastiana Szwedkowicza doktoranta z Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Certyfikaty KAUT i europejski EUR-ACE® Label dla Wydziału Mechanicznego
W dniach od 11 do 13 czerwca 2015 r. w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie odbyło się VII posiedzenie III kadencji Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych (KAUT) W czasie posiedzenia w dniu 13 czerwca 2015 roku w historyczne Sali Senatu UWM odbyło się uroczyste wręczenie sześciu wyróżnionym Wydziałom certyfikatów KAUT oraz po raz pierwszy europejskiego certyfikatu jakości EUR-ACE® Label. Jednym z wyróżnionych wydziałów był Nasz wydział - Wydział Mechaniczny Wojskowej Akademii Technicznej.
PODZIĘKOWANIE DZIEKANA WYDZIAŁU MECHANICZNEGO

W dniu 13 czerwca 2015 r. w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie w Sali Senatu z rąk Przewodniczącego Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych prof. Bohdana Macukowa i Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego prof. Ryszarda J. Góreckiego Senatora RP odebrałem certyfikat jakości kształcenia na kierunku „mechanika i budowa maszyn” KAUT i europejski certyfikat jakości EUR-ACE® Label.

XII Międzynarodowe Sympozjum IPMiT - Komunikat nr 2

XII Międzynarodowe Sympozjum IPMiT nt. DOSKONALENIE KONSTRUKCJI ORAZ METOD EKSPLOATACJI POJAZDÓW MECHANICZNYCH „POJAZDY 2015" pod PATRONATEM HONOROWYM Rektora - Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej gen. bryg. prof. dr. hab. inż. Zygmunta MIERCZYKA, Warszawa – Białobrzegi, 15 – 17 czerwca 2015r.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 24.06.2015 r. o godz. 11.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana kpt. mgr. inż. Krzysztofa Gocmana doktoranta z Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Rada Wydziału
Jakość kształcenia