16 Stycznia 2017 19:38
Polska wersja
Dla doktorantów
Dla studentów
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

 

Na skróty
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza


Szkolenia i Kursy
Zajęcia wyjazdowe studentów Wydziału Mechanicznego w firmie Inter-Cars
W dniu 16.11.2016 roku w Centralnym Magazynie firmy Inter-Cars w Cząstkowie Mazowieckim odbyły się zajęcia wyjazdowe studentów Wydziału Mechanicznego specjalności „Logistyka w motoryzacji”. Firma Inter-Cars jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do wszystkich typów i marek samochodów.
Spotkanie szkoleniowo-promocyjne programów ERASMUS + i MOSTECH
W dniu 21.01.2017r. o godz. 12:00 w sali 51/62 odbędzie się spotkanie szkoleniowo-promocyjne programów ERASMUS + i MOSTECH. Zapraszamy zainteresowanych udziałem w tych programach studentów studiów stacjonarnych I-go i II-go stopnia kierunków studiów Mechanika i Budowa Maszyn oraz Logistyka (profil ogólnoakademicki).
Studenci na zajęciach w bazie paliw na Okęciu
W dniu 21 grudnia studenci trzeciego roku studiów Wydziału Mechanicznego kierunku „Logistyka”, specjalność „Logistyka i ekologia płynów eksploatacyjnych” uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach laboratoryjnych w bazie paliw na Okęciu, należącej do firmy Petrolot Sp. z o.o.
Posiedzenie Komisji Inżynierii Powierzchni PAN w Wydziale Mechanicznym WAT
W dniu 16 grudnia 2016 roku z Zakładzie Tribologii, Inżynierii Powierzchni i Logistyki Płynów Eksploatacyjnych Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT odbyło się zebranie Komisji Inżynierii Powierzchni Polskiej Akademii Nauk, Oddział w Poznaniu.
Studenci na zajęciach w UNITRONIC i LABORMOT
15 grudnia studenci Wydziału Mechanicznego specjalności „Mechatronika i diagnostyka samochodowa”, podzieleni na dwie podgrupy, uczestniczyli w zajęciach wyjazdowych w firmie UNITRONIC oraz w firmie LABORMOT. Obie firmy stanowią czołówkę polskich firm zajmujących się wysoko specjalistycznymi usługami motoryzacyjnymi. Zajęcia stanowiły uzupełnienie zajęć realizowanych w Instytucie Pojazdów Mechanicznych i Transportu z przedmiotu „Mikrokontrolery i mikrosystemy w samochodach”.
English version
Dla kandydatów
Rada Wydziału
Jakość kształcenia
Dla pracowników

Film o Wydziale

Player do filmu


Medal im. Prof. Jana Szmeltera
Zobacz wiecej

Wygenerowano w sekund: 0.11 2,785,128 unikalnych wizyt