23 Sierpnia 2014 00:34

Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Zapraszamy na strony
Przyznanie Wydziałowi Kategorii Naukowej

Z przyjemnością informujemy, że Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Decyzją Nr ODW-906/KAT/2014 z dnia 02 czerwca 2014 roku na podstawie kompleksowej oceny działalności naukowej przyznał Wydziałowi Mechanicznemu Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego
kategorię naukową A.

Obrony instytutowe w IPMiT

Obrony instytutowe w IPMiT (wrzesień 2014)

Zapisy na obrony instytutowe dla dyplomantów specjalności:
mechatronika i diagnostyka samochodowa, pojazdy mechaniczne,
logistyka w motoryzacji, logistyka i ekologia płynów eksploatacyjnych
mgr inż. Andrzej Wiśniewski - pok. 7, bud. 23
tel. 683 73 46, e-mail: wisniewskia@wat.edu.pl
lub pok. 18, bud. 23a
Planowany termin: 03.09.2014

Ogłoszenie dla studentów

Studenci grup M2..S1 oraz grupy pościgowej studia stacjonarne:

Termin poprawkowy z przedmiotu „Termodynamika techniczna” we wrześniu został przeniesiony z dnia 13.09.2014r. na 12.09.2014r. g. 3-4 l. s. 51/62 dla grup M2..S1 oraz g. 5-6 l., s. 51/62 dla grupy pościgowej.

Termin został zmieniony po porozumieniu z dr hab. inż. J. Walentynowiczem, prof. WAT.

Katedra Mechaniki i Informatyki Stosowanej doceniona przez władze Wydziału

Podczas spotkania towarzyskiego z okazji zakończenia roku akademickiego oraz otrzymania przez Wydział kategorii naukowej "A", które odbyło się 9 lipca w sali restauracyjnej Klubu WAT Kierownictwo i wszyscy pracownicy KMIIS zostali wyróżnieni za osiągnięcia naukowo-dydaktyczne.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 05.09.2014 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Sebastiana Stanisławka doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej, więcej informacji na ten temat zamieszczono tutaj.
XXXIII Seminarium KNS

W Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej w dniach 14-16.05.2014 odbyło się kolejne XXXIII Seminarium Kół Naukowych Studentów. Tradycyjnie spotkania młodych entuzjastów nauki gromadzą wielu uczestników i w tym roku również. Zostało wygłoszonych 47 referatów przez studentów i doktorantów z 13 uczelni i 5 krajów, gromadząc ponad 70 uczestników, w tym przedstawicieli sponsorów.

Wydział jest już na Facebooku

Z przyjemnością informujemy o starcie wydziałowej strony na portalu społecznościowym facebook https://www.facebook.com/wmewat.

Player do filmu

Medal im. Prof. Jana Szmeltera