21 Października 2014 20:50

Kanały RSS
RSS News
RSS Linki
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Zapraszamy na strony
Ogłoszenie dla studentów

PRZEDŁUŻANIE LEGITYMACJI W WME

odbędzie się w dniach 21-28.10.2014

w godzinach przyjęć studentów w dziekanacie

Wizyta delegacji Zespołu Szkół w Górze na inauguracji roku akademickiego w Wydziale Mechanicznym

W dniu 3 października, na zaproszenie władz Wydziału Mechanicznego do Warszawy przyjechała delegacja kadry kierowniczej, nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół w Górze. Było to kolejne spotkanie, tym razem z okazji wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2014/2015.

Roboty z WAT w "NATO EOD Center of Excellence"

W dniach 30.09-02.10.2014 r. Instytut Budowy Maszyn WME aktywnie promował osiągnięcia naszej uczelni z obszaru bezzałogowych platform lądowych podczas targów "NATO EOD Demostrations & Trials", które miały miejsce w Trenczynie na Słowacji. W przedsięwzięciu zorganizowanym przez "NATO EOD Center of Excellence" wzięło udział 44 wystawców z 15 krajów.

Informacja dla doktorantów

W dniu 22.10.2014 r. o godzinie 8:30 w Sali 1/19 odbędzie się spotkanie z Kierownikiem Studiów Doktoranckich Wydziału Mechanicznego. Obecność obowiązkowa.

Informacja dla studentów i doktorantów

Informacja dotycząca pomocy materialnej dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2014/2015 szczegóły tutaj

Film o Wydziale

Player do filmu