31 Sierpnia 2016 07:26
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
Zebranie organizacyjne

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

ZAKWALIFIKOWANYCH NA PIERWSZY ROK STUDIÓW

l-go i ll-go stopnia

Osoby zakwalifikowane na stacjonarne i niestacjonarne studia l-go i ll-go stopnia w WYDZIALE MECHANICZNYM, na kierunek studiów:

- logistyka – profil ogólnoakademicki (LOG),
- mechanika i budowa maszyn (MiBM),
- biogospodarka (BIO),

zapraszamy w dniu 24 września 2016 r. (sobota), o godzinie 13:00 na spotkanie organizacyjne w sali kinowej Klubu WAT przy ul. Kaliskiego 25a.

Spotkanie organizacyjne połączone będzie z wydaniem elektronicznej legitymacji studenckiej (ELS) oraz podpisaniem umowy ,,uczelnia - student", o szczegółach spotkania czytaj więcej

Odbiór dyplomów ukończenia studiów

Absolwenci studiów wyższych, którzy złożyli egzamin dyplomowy w czerwcu 2016 r, a są zainteresowani indywidualnym odebraniem dyplomu, mogą odebrać dyplom ukończenia studiów
w dziekanacie Wydziału Mechanicznego.

Termin odbioru ustalić telefonicznie z dziekanatem

Dla pozostałych absolwentów uroczyste wręczenie dyplomów planowane jest na Inauguracji roku akademickiego 2016/2017 w dniu 07-10-2016 r.

Rekrutacja na studia doktoranckie
REKRUTACJA NA STUDIA DOKTORANCKIE
do dnia 23 sierpnia 2016 roku.

Trwa rekrutacja na 4-letnie (8-semestralne) studia doktoranckie, w dwóch
dyscyplinach naukowych:
- „budowa i eksploatacja maszyn”,
- „mechanika”.

Zawiadomienie o obronie
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 20.07.2016 r. o godz. 12:00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej:
mgr. inż. Artura MUSZYŃSKIEGO
doktoranta z Katedry Mechaniki i Informatyki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie pt.:
Modelowanie i badania fotelika bezpieczeństwa w aspekcie zmniejszenia obciążeń dynamicznych działających na ciało dziecka podczas wypadku drogowego”.

pobierz
Zakończenie studiów podyplomowych

W Wydziale Mechanicznym zakończono, dla oficerów, studia podyplomowe ZARZĄDZANIE ZAOPATRYWANIEM, EKSPLOATACJĄ I ZABEZPIECZENIEM MATERIAŁOWO-TECHNICZNYM W SŁUŻBIE ŻYWNOŚCIOWEJ I MUNDUROWEJ.
Kanały RSS
RSS News