26 Października 2016 05:19
Polska wersja
Dla doktorantów
Dla studentów
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

 

Na skróty
Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza


Szkolenia i Kursy
Spotkanie z reprezentantami firmy Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec

17 października 2016 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli Instytutu Budowy Maszyn Wydziału Mechanicznego z reprezentantami firmy Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec w składzie: Tomasz Gałaczyński, Kierownik Biura Projektów Rozwojowych, Grzegorz Luty, Kierownik Projektu oraz konstruktorzy Marek Wojtasik i Jacek Andres. Wojskową Akademię Techniczną reprezentowali: dr hab. inż. Lucjan Śnieżek, prof. WAT, Prorektor ds. rozwoju Wojskowej Akademii Technicznej, dr inż. Krzysztof Grzelak, Zastępca Dyrektora Instytutu Budowy Maszyn ds. Badawczych Wydziału Mechanicznego, ppłk dr inż. Janusz Torzewski, Kierownik Zakładu Podstaw Konstrukcji Maszyn oraz dr inż. Janusz Mierzyński, Kierownik Laboratorium Badań Zmęczeniowych.

Uwaga studenci, doktoranci, absolwenci
Dnia 03.11.2016 r. o godz. 15.30 w Klubie WAT, w sali nr 103, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu Erasmus+.

Pierwsze posiedzenie Senatu Wojskowej Akademii Technicznej w kadencji 2016-2020

W dniu 06-10-2016 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Senatu Wojskowej Akademii Technicznej w kadencji 2016-2020. W posiedzeniu uczestniczyło siedmiu Senatorów z Wydziału Mechanicznego.

Zmiana terminu obrony
Decyzją Dziekana Wydziału Mechanicznego zaplanowana w dniu 12.10.2016 r. o godz. 12.00 publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie mechanika mgr. inż. Arkadiusza Popławskiego odbędzie się w terminie późniejszym.
Uznanie dla akredytowanego Laboratorium Pojazdów Mechanicznych (LPM)

Działające w Instytucie Pojazdów Mechanicznych i Transportu WME WAT od 2006 roku, akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji, Laboratorium Pojazdów Mechanicznych (nr AB 733) uzyskało „Certyfikat akredytacji w zakresie obronności i bezpieczeństwa”. Na wniosek Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, Minister Obrony Narodowej swoją Decyzją nr 29/WCNJiK z dnia 29.07.2016r. udzielił Laboratorium ww. akredytacji nadając jej Nr 50/MON/2016 i symbol, potwierdzając jego kompetencje do wykonywania badań w zakresie obronności i bezpieczeństwa.

English version
Dla kandydatów
Rada Wydziału
Jakość kształcenia
Dla pracowników

Film o Wydziale

Player do filmu


Medal im. Prof. Jana Szmeltera
Zobacz wiecej

Wygenerowano w sekund: 0.10 2,712,674 unikalnych wizyt