03 Maja 2016 15:42
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
Wybory 2016-2020
pobierz Informacja wyborcza o zgłaszaniu kandydatów na funkcję prodziekanów
pobierz Ogłoszenie Komisji Wyborczej w sprawie stwierdzenia przeprowadzenia dodatkowych wyborów członków organów kolegialnych i wyborczych WME w kadencji 2016-2020
pobierz Ogłoszenie Komisji Wyborczej w sprawie stwierdzenia przeprowadzenia dodatkowych wyborów członków organów kolegialnych WME w kadencji 2016-2020
pobierz Ogłoszenie Komisji Wyborczej Wydziału Mechanicznego o ogłoszeniu listy kandydatów oraz wyborach na funkcję dziekana Wydziału Mechanicznego WAT na kadencję 2016-2020
pobierz Ogłoszenie Komisji Wyborczej Wydziału Mechanicznego o ogłoszeniu listy kandydatów oraz wyborach dodatkowych do organów kolegialnych i wyborczych Wydziału Mechanicznego na kadencję 2016-2020
pobierz Informacja wyborcza o zgłaszaniu kandydatów na funkcję dziekana
pobierz Informacja wyborcza o zgłaszaniu kandydatów w wyborach dodatkowych
pobierz Uchwała Komisji Wyborczej w sprawie przeprowadzenia w Wydziale Mechanicznym WAT wyborów do organów wyborczych i kolegialnych na kadencję 2016-2020
pobierz Ogłoszenie Komisji Wyborczej Wydziału Mechanicznego
pobierz Informacja wyborcza - lista kandydatów w wyborach do organów kolegialnych i wyborczych Akademii oraz Wydziału Mechanicznego na kadencję 2016-2020
pobierz Ogłoszenia wyborcze Międzywydziałowej Komisji Wyborczej na kadencję 2016-2020
pobierz Informacja w sprawie zgłaszania kandydatów do organów kolegialnych i wyborczych WAT
i Wydziału Mechanicznego na kadencję 2016-2020
pobierz Terminarz czynności wyborczych na kadencję 2016-2020
Konferencja Techniki Komputerowe w Inżynierii TKI'2016
Zapraszamy do udziału w:
XIV Konferencji Naukowo-Technicznej TECHNIKI KOMPUTEROWE W INŻYNIERII TKI 2016,
która odbędzie się w terminie 18-21.10.2016 r. w Hotelu „Kuźnia Napoleońska” w Teresinie.

TKI2016

W ramach Konferencji Naukowo-Technicznej Techniki Komputerowe w Inżynierii TKI 2016 zorganizowane zostaną sesje plenarne, sesje tematyczne oraz sesje plakatowe. Celem Konferencji jest rozwój technik numerycznych i eksperymentalnych w inżynierii, organizacja forum wymiany doświadczeń użytkowników systemów CAD/CAM/CAE, a także umożliwienie transferu naukowej i technicznej między ośrodkami naukowymi oraz między ośrodkami naukowymi a przedsiębiorstwami. Wierzę, że prezentacja Państwa prac na naszej Konferencji przyczyni się do realizacji powyższych celów.
Podziękowania dla studentów
Szanowni Studenci !
W imieniu własnym i wszystkich pracowników Dziekanatu serdecznie dziękuję
wszystkim studentkom i studentom za udział w badaniu ankietowym przeprowadzonym
w systemie USOS na temat pracy dziekanatu.
W badaniu wzięło udział ogółem 157 osób w tym: 115 osób ze studiów stacjonarnych
i 42 osoby ze studiów niestacjonarnych.
Wyniki ankietyzacji w załączonym pliku.

pobierz
Uwaga studenci

Przydział do specjalności kształcenia studentów studiów stacjonarnych

pobierz kierunek "mechanika i budowa maszyn"
pobierz kierunek "logistyka"

Przydział do specjalności kształcenia studentów studiów niestacjonarnych

pobierz kierunek "mechanika i budowa maszyn"
pobierz kierunek "logistyka"

XXXV Seminarium Kół Naukowych Studentów

Szanowni Państwo W dniach 18-20.05.2016 w Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej odbędzie się kolejne, XXXV Seminarium Kół Naukowych Studentów.
Zapraszamy do udziału w naszym Seminarium studentów, doktorantów i młodych naukowców, a wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obradach. Sądzimy, że będzie to wspaniała okazja do zdobycia nowych doświadczeń, poznania pomysłów i wyników pracy swoich rówieśników z innych uczelni i wreszcie nawiązania nowych znajomości.
Nasze kolejne seminarium będzie obfitować w wiele szczególnych wydarzeń, takich jak: konkurs na najlepsze prace, zaprezentowane w sesjach tematycznych, grill-party spotkanie towarzyskie i wycieczka uczestników.

Kanały RSS
RSS News