16 Stycznia 2017 19:38
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
Zajęcia wyjazdowe studentów Wydziału Mechanicznego w firmie Inter-Cars
W dniu 16.11.2016 roku w Centralnym Magazynie firmy Inter-Cars w Cząstkowie Mazowieckim odbyły się zajęcia wyjazdowe studentów Wydziału Mechanicznego specjalności „Logistyka w motoryzacji”. Firma Inter-Cars jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do wszystkich typów i marek samochodów.
Spotkanie szkoleniowo-promocyjne programów ERASMUS + i MOSTECH
W dniu 21.01.2017r. o godz. 12:00 w sali 51/62 odbędzie się spotkanie szkoleniowo-promocyjne programów ERASMUS + i MOSTECH. Zapraszamy zainteresowanych udziałem w tych programach studentów studiów stacjonarnych I-go i II-go stopnia kierunków studiów Mechanika i Budowa Maszyn oraz Logistyka (profil ogólnoakademicki).
Studenci na zajęciach w bazie paliw na Okęciu
W dniu 21 grudnia studenci trzeciego roku studiów Wydziału Mechanicznego kierunku „Logistyka”, specjalność „Logistyka i ekologia płynów eksploatacyjnych” uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach laboratoryjnych w bazie paliw na Okęciu, należącej do firmy Petrolot Sp. z o.o.
Posiedzenie Komisji Inżynierii Powierzchni PAN w Wydziale Mechanicznym WAT
W dniu 16 grudnia 2016 roku z Zakładzie Tribologii, Inżynierii Powierzchni i Logistyki Płynów Eksploatacyjnych Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT odbyło się zebranie Komisji Inżynierii Powierzchni Polskiej Akademii Nauk, Oddział w Poznaniu.
Studenci na zajęciach w UNITRONIC i LABORMOT
15 grudnia studenci Wydziału Mechanicznego specjalności „Mechatronika i diagnostyka samochodowa”, podzieleni na dwie podgrupy, uczestniczyli w zajęciach wyjazdowych w firmie UNITRONIC oraz w firmie LABORMOT. Obie firmy stanowią czołówkę polskich firm zajmujących się wysoko specjalistycznymi usługami motoryzacyjnymi. Zajęcia stanowiły uzupełnienie zajęć realizowanych w Instytucie Pojazdów Mechanicznych i Transportu z przedmiotu „Mikrokontrolery i mikrosystemy w samochodach”.
Dla kandydatów
Rada Wydziału