28 Marca 2017 15:11
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Szkolenia i Kursy
Ogłoszenie dla studentów

Ministerstw Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło dedykowany do studentów nabór wniosków na Projekt pozakonkursowy o charakterze koncepcyjnym pt. „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nabór trwa do 24 kwietnia 2017 roku. Szczegóły na temat projektu znajdują się w zaproszeniu do składania ofert.

Absolwenci Wydziału Mechanicznego otrzymali upragnione dyplomy
20 marca 2017r. 132 absolwentów Wydziału Mechanicznego otrzymało dyplomy ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich. Uroczystości odbyła się w sali kinowej Klubu WAT i zgromadziła, oprócz odbierających dyplomy absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, władze Uczelni i Wydziału, zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych wydziałów WAT, z którymi wydział prowadzi wspólnie kierunki studiów oraz gości z instytucji zewnętrznych. Absolwenci odebrali swoje dyplomy w obecności grona profesorskiego, nauczycieli akademickich i pracowników Wydziału Mechanicznego.
Nowy Serwis Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony
Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT.

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie na "Miejskie Auto Przyszłości"
Zapraszamy do udziału w konkursie na "Miejskie Auto Przyszłości organizowanego przez ElektroMobility Poland SA z siedzibą w Warszawie.
EMP organizuje w 2017 i 2018 roku dwa konkursy, które stanowić będą pierwsze dwa z czterech kroków na drodze do polskiego samochodu elektrycznego.

Zgłoszenia do konkursu pierwszego będą przyjmowane od 13 marca do 15 maja 2017 roku więcej informacji poniżej.

pobierz Plakat EMP
pobierz Ogłoszenie o konkursie
Robocza wizyta w CSLog w Grudziądzu
W dniu 28 lutego Dyrektor Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu dr hab. inż. Jerzy Jackowski, prof. WAT wraz z Zastępcami przebywali z roboczą wizytą w Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. W pierwszej części wizyty, podczas spotkania z Komendą CSLog: Komendantem – płk. Krzysztofem Tokarczykiem, Zastępcą Komendanta – ppłk. Jarosławem Kłosem, Szefem Wydziału Dydaktycznego ppłk. Tomaszem Janowiakiem oraz Kierownikiem Centrum Budowy i Eksploatacji – mjr. Tomaszem Smołą omówiono problematykę współpracy pomiędzy Instytutem Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego WAT a Centrum Szkolenia Logistyki w zakresie specjalistycznego kształcenia podchorążych z WAT w Grudziądzu.
Dla kandydatów
Rada Wydziału