11 Lutego 2016 19:25
Zapraszamy na strony

Wojskowa Akademia Techniczna

Laboratorium Pojazdów Mechanicznych

Select the language to translate the website
Polish English French German Portuguese Russian Turkish Chinese Italian Yiddish
Działalność naukowo - badawcza

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
Rada Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej zawiadamia, że w dniu 14.01.2016 r. o godz. 12.00 w budynku Wydziału Mechanicznego (bud. nr 62, sala nr 34), w Warszawie, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej: Pana mgr. inż. Pawła Szczepaniaka doktoranta z Instytutu Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej.
Studenci WME wyróżnieni w konkursie Rektora WAT

Jak co roku w listopadzie odbył się konkurs Rektora „Na najlepszą pozaprogramową pracę studenta Wojskowej Akademii Technicznej”, w którym do rywalizacji zostały zgłoszone trzy prace z Wydziału Mechanicznego: dwie z Koła Naukowego Budowy Maszyn, Automatyzacji i Robotyki oraz jedna z Koła Naukowego Konstrukcji Pojazdów i Bezpieczeństwa Transportu.

Uwaga studenci kierunku Logistyka

Informujemy, że od dn. 03.12.2015 r. (czwartek) obsługa studentów logistyki o profilu ogólnoakademickim (nabory 2012-2014) I i II stopień, studia stacjonarne i niestacjonarne
odbywać się będzie na Wydziale Mechanicznym. Studenci niestacjonarni od najbliższego zjazdu obsługiwani będą przez Dziekanat WME
zgodnie z grafikiem dyżurów WME.

Spotkanie przedstawicieli WME z reprezentantami firmy Hella Polska

W dniu 5 listopada br. na odbyło się spotkanie przedstawicieli WME z reprezentantami firmy Hella Polska: Prezesem Zarządu Michałem Koszałką, Dyrektor Marketingu Moniką Maciejewską oraz Kierownikiem Centrum Technicznego Zenonem Rudakiem. Ze strony Wydziału Mechanicznego w spotkaniu uczestniczyli: Dziekan Wydziału dr hab. inż. Zdzisław Bogdanowicz, prof. WAT, Kierownik Administracyjny Wydziału mgr Cezary Danielski, Kierownik Zakładu Silników i Inżynierii Eksploatacji Pojazdów Mechanicznych dr hab. inż. Tadeusz Dziubak, prof. WAT oraz dr inż. Grzegorz Trawiński.

Wyjazd w ramach programu Erasmus+ na praktykę

Dokumenty aplikacyjne na wyjazd w ramach programu Erasmus+ na praktykę (realizacja praktyki do 31 marca 2016 r.) lub studia na semestr letni w roku akademickim 2015/2016 będą przyjmowane do 13.11.2015 r. w budynku nr 100 w pokoju nr 88. Dokumenty aplikacyjne: formularz zgłoszeniowy podpisany przez koordynatora wydziałowego; zaświadczenie ze Studium Języków Obcych potwierdzające poziom znajomości języka obcego lub inne zaświadczenie potwierdzające poziom znajomości języka obcego zaopiniowane przez Studium Języków Obcych; list motywacyjny podpisany odręcznie; list akceptacyjny z uczelni lub instytucji zagranicznej (w przypadku aplikacji na praktykę); opinia promotora pracy dyplomowej (w przypadku studenta ostatniego roku); dokument potwierdzający działalność uczelnianą, pozauczelnianą lub dodatkowe osiągnięcia (fakultatywnie). Absolwenci każdego stopnia studiów mają możliwość wyjazdu na praktykę, pod warunkiem zakwalifikowania do udziału w programie Erasmus+ na ostatnim roku studiów".

Kanały RSS
RSS News