Instalacja oprogramowania

     Instalacją oprogramowania na komputerach klinckich zajmuje się w Wydziale Inznierii Mechanicynej administrator sieci lokalnej WIM. Uzytkownicy nie są angażowani do tej czynności.

 

Instrukcja użytkownika

     Osoby zainteresowane działaniem i funkcjonowaniem programu mogą zapoznać się z Instrukcją Użytkownika. Albo skorzystać z pomocy bezpośrednio w programie ESET w zakładce "POMOC I OBSŁUGA".
     Ze względu na stosowanie polityk bezpieczeństwa ustawianych i rozsyłanych z konsoli zdalnego zarządzania, niektóre funkcje i opcje w Państwa programie są zablokowane do edycji przez użytkownika. Dotyczy to w/nbspłszczególności reguł odpowiadających za ochronę stacji roboczej w sieci i przed atakami sieciowymi.
     Jeśli z jakichś powodów konieczne jest zablokowanie działania funkcji programu antywirusowego, czy to ochrony antywirusowej, czy też zapory sieciowej, program umożliwia wyłączenie tych opcji przez użytkownika na czas konieczny do realizacji zadania. Proszę natomiast pamiętać o ponownym włączeniu zabezpieczeń, aby nie narażać komputera na zbędne zagrożenie.


 Back...