Instalacja licencji TAH

Klucze instalacyjne

Klucz studencki

Klucze pracownicze dystrybuowane są przez wydziałowych administratorów licencji. Administratorem umowy TAH w Wojskowej Akademii Technicznej jest Marcin Dąbkiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt wyłącznie w sprawach związanych z obsługą umowy i zarządzania administratorami wydziałowymi).
     We wszystkich sprawach związanych z licencjami proszę kontaktować się z administratorami licencji TAH w jednostkach organizacyjnych WIM:

• Instytut Mechaniki i Inżynierii Obliczeniowej WIM - Mariusz ProkopczykTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Instytut Robotów i Konstrukcji Maszyn WIM - Tomasz MuszyńskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Instytut Pojazdów i Transportu WIM - Andrzej DębowskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back...